Wróć do artykułu

Kocham Jeść: Naleśniki Zbyszka Wojtasińskiego

13/10/2016 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Wrocław po godzinach Wrocław

Zbyszek Wojtasiński gotuje już od 30 lat. Od 2003 roku szefuje kuchni w Hotelu Amber w Cieślach pod Oleśnicą. Z hotelem związany jest od początku - zbudował tu kuchnię i cały zespół. Szczyci się, że przez te wszystkie lata odeszły od niego tylko dwie osoby, reszta razem świetnie pracuje. Wyzwań nie brakuje, bo hotel jest ogromny – sala bankietowa na 250 osób, pięć sal konferencyjnych, restauracja na 100 osób, w lecie imprezy plenerowe. Nic dziwnego, że równolegle odbywają się tu wesela, bankiety i spotkania okolicznościowe. Przyjeżdżają mieszkańcy z Wrocławia, Sycowa, Kępna, z zagranicy.

Czytaj więcej TUTAJ

 


Autor: Kocham Jeść

Restauracja Wrocław, Piłsudskiego - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości