Wróć do artykułu

Inauguracja budowy nowej sieci ciepłowniczej na Psim Polu

10/10/2018 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Pieniądze Wrocław

10 października zainaugurowano rozbudowę sieci ciepłowniczej na wrocławskim osiedlu Zawidawie. Ciepło sieciowe z Elektrociepłowni Zawidawie popłynie do mieszkańców północnej części Wrocławia jeszcze w tym roku. W dniu inauguracji zamiast kamienia węgielnego przygotowano "rurę węgielną", którą symbolicznie poświęcono - będzie ona częścią nowej sieci.


Autor: Paweł Prochowski

Reklama
Najnowsze wiadomości