10/10/2018 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
10 października zainaugurowano rozbudowę sieci ciepłowniczej na wrocławskim osiedlu Zawidawie. Ciepło sieciowe z Elektrociepłowni Zawidawie popłynie do mieszkańców północnej części Wrocławia jeszcze w tym roku. W dniu inauguracji zamiast kamienia węgielnego przygotowano "rurę węgielną", którą symbolicznie poświęcono - będzie ona częścią nowej sieci.
Autor: Paweł Prochowski
Autor: Paweł Prochowski
Autor: Paweł Prochowski
Autor: Paweł Prochowski
Autor: Paweł Prochowski