02/05/2017 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
W niedzielne popołudnie ktoś podpalił pasiekę pod lasem przy ul. Narciarskiej. Dla pana Władysława i jego rodziny, która pszczelarstwem zajmuje się od lat to ogromna strata. Właściciel pszczół nie ma wątpliwości, że było to podpalenie, bo w ugaszonych ulach znalazł materiał łatwopalny.
Autor: Ula Andryszczak-Malicka
Autor: Ula Andryszczak-Malicka
Autor: Ula Andryszczak-Malicka
Autor: Ula Andryszczak-Malicka
Autor: Ula Andryszczak-Malicka