Wróć do artykułu

Wrocław: na Strachocinie spłonęła pasieka. To było podpalenie! [ZOBACZ ZDJĘCIA]

02/05/2017 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Miasto Wrocław

W niedzielne popołudnie ktoś podpalił pasiekę pod lasem przy ul. Narciarskiej. Dla pana Władysława i jego rodziny, która pszczelarstwem zajmuje się od lat to ogromna strata. Właściciel pszczół nie ma wątpliwości, że było to podpalenie, bo w ugaszonych ulach znalazł materiał łatwopalny.


Autor: Ula Andryszczak-Malicka

Strachocin - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości