Wróć do artykułu

Listonosze strajkują. Chcą podwyżek

16/03/2017 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Miasto Wrocław

Wrocławscy listonosze kolejny raz wyszli na na ulicę. Pracownicy Poczty Polskiej protestowali w czwartek pod gmachem wrocławskiego oddziału dyrekcji firmy. Domagają się 1000 zł podwyżki, reorganizacji rejonów i zabezpieczeń socjalnych.


Autor: red

Reklama
Najnowsze wiadomości