16/03/2017 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Wrocławscy listonosze kolejny raz wyszli na na ulicę. Pracownicy Poczty Polskiej protestowali w czwartek pod gmachem wrocławskiego oddziału dyrekcji firmy. Domagają się 1000 zł podwyżki, reorganizacji rejonów i zabezpieczeń socjalnych.