Wróć do artykułu

Zdjęcia Magdalena Biejat we Wrocławiu. A mąż się żali: Magdę widujemy rzadko w domu - fotorelacja

15/05/2025 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Polityka Wrocław

Magdalena Biejat - kandydatka Lewicy, obiecuje ciężką pracę i walkę o postulaty. Jej mąż Maryl wspiera i chwali ją za pracowitość, ofiarność i empatię. Magda umie słuchać, negocjować i wchodzić w trudne sojusze. To dla niej żona, matka i polityk. Przedstawiamy galerię zdjęć z jej działalności politycznej.

Rynek - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości