21/07/2018 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
W sobotę o godzi. 11:00 w ramach pikniku sąsiedzkiego na Księżu Małym miała miejsce wymiana garażowo-piwniczna, a o godz. 14:00 – wspólny posiłek, czyli kuchnia sąsiedzka, na którą można było przynieść swoje ulubione dania, wypieki czy przekąski lub po prostu przyjść i wziąć udział w tym wydarzeniu.
Autor: Magda Pasiewicz
Autor: Magda Pasiewicz
Autor: Magda Pasiewicz
Autor: Magda Pasiewicz
Autor: Magda Pasiewicz