23/05/2017 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
We wtorek 23 maja, tuż po godz. 12, na terenie Elektrociepłowni Wrocław przy ul. Łowieckiej, rozpoczęto demontaż nieczynnego komina. Za pięć miesięcy nad Nadodrzem górować będą już tylko dwa kominy. Prace potrwają 150 dni, czyli około pięciu miesięcy. Kruszarka burzy komin od góry w tempie jednego metra na dobę, a beton spada do środka budowli. Co trzy dni pięć ciężarówek wywiezie stamtąd 20 ton gruzu.