Wróć do artykułu

Wrocławska elektrociepłownia wyburza komin. Uwiecznia to dron

23/05/2017 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Miasto Wrocław

We wtorek 23 maja, tuż po godz. 12, na terenie Elektrociepłowni Wrocław przy ul. Łowieckiej, rozpoczęto demontaż nieczynnego komina. Za pięć miesięcy nad Nadodrzem górować będą już tylko dwa kominy. Prace potrwają 150 dni, czyli około pięciu miesięcy. Kruszarka burzy komin od góry w tempie jednego metra na dobę, a beton spada do środka budowli. Co trzy dni pięć ciężarówek wywiezie stamtąd 20 ton gruzu.


Autor: Wojciech Bolesta, Kogeneracja

Nadodrze - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości