Wróć do artykułu

Święto hip-hopu w Hali Stulecia

20/08/2021 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Wrocław po godzinach Wrocław

W czwartkowy wieczór, 19 sierpnia, w Hali Stulecia odbyła się połączona z koncertami gala Lech Polish Hip-Hop Music Awards. Wyróżnienia muzyczne wręczono m.in. w kategoriach album, singiel i utwór roku. Otrzymali je odpowiednio Quebonafide, Guzior oraz Łona i Webber. Najlepszym debiutantem wybrano Matę.


Autor: Jakub Jurek

Krakowska - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości