08/10/2020 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
W tym tygodniu działalność zainaugurowała Fundacja Olgi Tokarczuk. Swoją siedzibę będzie miała w, wybudowanej w 1928 roku, Willi Karpowiczów, która najpierw musi przejść gruntowany remont. – Z domu, z którego wyjechali w świat prawie wszyscy jego mieszkańcy chcemy stworzyć miejsce, do którego cały świat będzie przyjeżdżał – mówi Izabella Kaluta, wiceprezeska Fundacji OT.
Autor: Jerzy Wypych
Autor: Jerzy Wypych
Autor: Jerzy Wypych
Autor: Jerzy Wypych
Autor: Jerzy Wypych