06/03/2017 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
W ubiegłą sobotę na wrocławskim AWF-ie odbyła się uroczysta Inauguracja „Uniwersytetu Młodego Odkrywcy”. W projekcie realizowanym w ramach programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego biorą udział uczniowie wrocławskich szkół podstawowych. Dzieci na wrocławskim AWF-ie uczyć się będą do czerwca.
Autor: AWF Wrocław
Autor: AWF Wrocław
Autor: AWF Wrocław
Autor: AWF Wrocław
Autor: AWF Wrocław