10/04/2017 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Apelem Pamięci na wrocławskim rynku zakończyły się poniedziałkowe obchody siódmej rocznicy katastrofy smoleńskiej we Wrocławiu. Wcześniej wrocławianie upamiętnili ofiary katastrofy z 2010 roku m.in. poprzez zapalenie 96 zniczy na bulwarze Kaczyńskich oraz złożenie kwiatów pod tablicami pamiątkowymi.
Autor: Wojciech Bolesta
Autor: Wojciech Bolesta
Autor: Wojciech Bolesta
Autor: Wojciech Bolesta
Autor: Wojciech Bolesta