Wróć do artykułu

Ślęza Wrocław wygrywa Wrocławską Iglicę!

25/09/2016 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Sport Wrocław

Dwa zwycięstwa i jedna porażka – to bilans koszykarek Ślęzy w towarzyskim turnieju Wrocławska Iglica 2016 – III Memoriał Teresy Kępki-Swędrowskiej. To były ostatnie sparingi brązowych medalistek mistrzostw Polski przed rozpoczęciem nowego sezonu ligowego.

PRZECZYTAJ RELACJę Z TURNIEJU -> TUTAJ


Autor: Piotr Zadumiński

Reklama
Najnowsze wiadomości