25/09/2016 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Dwa zwycięstwa i jedna porażka – to bilans koszykarek Ślęzy w towarzyskim turnieju Wrocławska Iglica 2016 – III Memoriał Teresy Kępki-Swędrowskiej. To były ostatnie sparingi brązowych medalistek mistrzostw Polski przed rozpoczęciem nowego sezonu ligowego.
PRZECZYTAJ RELACJę Z TURNIEJU -> TUTAJ