09/09/2016 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Podczas czwartkowej konferencji prasowej Ślęza Wrocław oficjalnie poinformowała o rozpoczęciu współpracy z Dolnośląskim Centrum Onkologii. Celem tej współpracy będzie propagowanie profilaktyki raka piersi.