W jesiennych wyborach do sejmików województw na kartach wyborczych w całym kraju znajdą się kandydaci komitetu Bezpartyjni Samorządowcy. W środę we Wrocławiu dolnośląscy twórcy ruchu przedstawili swoich liderów w regionie. – To osoby, które już teraz ciężko pracują na rzecz swoich samorządów – zapowiadają liderzy KWW Bezpartyjni Samorządowcy.
– Nasi kandydaci to osoby, które doskonale znają pracę w samorządzie i doskonale znają potrzeby i aspiracje Dolnego Śląska – mówi marszałek województwa dolnośląskiego Cezary Przybylski, który uważa, że nasz region swoje dotychczasowe dobre notowania zawdzięcza m.in. temu, że rządzą w nim radni nieposiadający legitymacji partyjnych. – Jesteśmy liderem w Unii Europejskiej w klasyfikacji regionu. To też dzięki temu, że przez ostatnią kadencję w znacznym jej okresie sporo do powiedzenia miały komitety bezpartyjne i bezpartyjni samorządowcy. Nas nie interesują spory polityczne, nas interesuje praca na rzecz ludzi, mieszkańców i Dolnego Śląska – dodaje.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze