Jakość powietrza we Wrocławiu jest dziś dostateczna. W lecie zazwyczaj była bardzo dobra i dobra, u schyłku jesieni - coraz częściej umiarkowana. Czwartek przyniósł zmianę indeksu o kolejny poziom niżej.
Stopniowo pogarsza się jakość powietrza we Wrocławiu. W czwartek, 18 października, jest już tylko dostateczna.
Centrum Zarządzania Kryzysowego we Wrocławiu ostrzega, że zanieczyszczenia powietrza stanowią zagrożenie dla osób narażonych na ryzyko (osoby starsze i dzieci, osoby z chorobami serca oraz dróg oddechowych, astmatycy), które mogą odczuwać skutki zdrowotne. Pozostałe osoby powinny ograniczyć spędzanie czasu na zewnątrz, zwłaszcza gdy doświadczą takich objawów jak kaszel lub podrażnione gardło.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze