Od początku sezonu siatkarze Gwardii Wrocław mogą liczyć na dodatkowe wsparcie na trybunach. Meczom przy ulicy Krupniczej towarzyszy obecność klubowej maskotki - niedźwiedzia polarnego, który niedawno otrzymał imię - Gwarmiś.
Maskotka siatkarskiej Gwardii pojawiła się wraz z początkiem sezonu, dzięki współpracy z ZOO Wrocław. Miś polarny z zamiłowaniem do siatkówki został nazwany Gwarmisiem przez Oskara Pieknika - siatkarza wywodzącego się z grup młodzieżowych GWR.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze