Reklama

Michalak w ostatnim dniu kampanii mówi o smogu i zapowiada nocne rozmowy

19/10/2018 16:31

W piątek rano Jerzy Michalak i Bezpartyjny Ruch Obywatelski zorganizowali konferencję prasową poświęconą zagadnieniom smogu. BRO uznaje to zagadnienie za kluczowe dla przyszłości mieszkańców. W ostatnich godzinach kampanii Michalak zapowiada rozmowy z mieszkańcami pracującymi w nocy.

Bezpartyjny Ruch Obywatelski w piątek przedstawił 7 postulatów, które chciałby zrealizować podczas kolejnej kadencji. Są to:




Inwentaryzacja (ile pieców, gdzie?),




Likwidacja pieców węglowych w miejskich budynkach,




Program doradztwa energetycznego,




Program osłonowy,




Podłączanie budynków do sieci ciepłowniczej i ich termomodernizacja (w ramach procesu rewitalizacji i remontów ulic),




50-100 mln rocznie z budżetu miasta na walkę ze smogiem,




Lobbing ws. objęcia Wrocławia rządowym programem Czyste powietrze.




Jerzy Michalak zapowiada, że kampanię będzie prowadził do samej północy. W tym czasie chce rozmawiać m.in. z wrocławianami pracującymi nocą: taksówkarzami, piekarzami, motorniczymi, ratownikami medycznymi oraz lekarzami.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości