Reklama

Na autostradzie zderzyły się dwie ciężarówki. Korki i objazdy

25/09/2018 08:55

We wtorek, ok. godz. 8.15, na fragmencie A4, prowadzącym z Opola do Wrocławia zderzyły się dwa samochody ciężarowe. Są utrudnienia w ruchu.

Początkowo ruch innych pojazdów między węzłami Brzezimierz i Wrocław Wschód był możliwy tylko jednym pasem, a po kwadransie trasa w kierunku Wrocławia i Opola została zablokowana zupełnie. Tworzą się duże korki, trwa akcja służb.


Po godz. 9 następowału kolejne zmiany awaryjnej organizacji ruchu. Ostatecznie utrudnienia usunięto o godz. 11.15.


Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że w wyniku wypadku jedna osoba odniosła obrażenia. Informacja o wypadku i korkach pojawia się na tablicach zmiennej treści, umieszczonych nad autostradą A4.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości