We wtorek, ok. godz. 8.15, na fragmencie A4, prowadzącym z Opola do Wrocławia zderzyły się dwa samochody ciężarowe. Są utrudnienia w ruchu.
Początkowo ruch innych pojazdów między węzłami Brzezimierz i Wrocław Wschód był możliwy tylko jednym pasem, a po kwadransie trasa w kierunku Wrocławia i Opola została zablokowana zupełnie. Tworzą się duże korki, trwa akcja służb.
Po godz. 9 następowału kolejne zmiany awaryjnej organizacji ruchu. Ostatecznie utrudnienia usunięto o godz. 11.15.
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że w wyniku wypadku jedna osoba odniosła obrażenia. Informacja o wypadku i korkach pojawia się na tablicach zmiennej treści, umieszczonych nad autostradą A4.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze