Kandydatka Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Wrocławia rusza w teren. Wrocławskie osiedla będzie odwiedzać MiraBusem, czyli specjalnym pojazdem, w którym wrocławianie będą mogli spotkać się i porozmawiać zarówno z Mirosławą Stachowiak-Rózecką, jak i kandydatami na radnych miejskich z listy PiS.
– Mamy nadzieję, że tych spotkań będzie wiele, będą miłe i będzie to okazja do spotkań i rozmów o Wrocławiu – zapowiada kandydatka.
Pierwszym rejonem Wrocławia, który odwiedził MiraBus były Pracze Odrzańskie. O kolejnych osiedlach, które zamierza odwiedzić wyborczy pojazd Mirosławy Stachowiak-Rózeckiej , będzie można dowiedzieć się na kanałach PiS w mediach społecznościowych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze