Michał Jaros nie jest już członkiem Platformy Obywatelskiej. Wrocławski poseł podczas wtorkowej konferencji prasowej w sejmie ogłosił, że przechodzi do partii Ryszarda Petru.
- Przez wiele lat byłem zaangażowany w projekt polityczny Platformy. Dziś mogę powiedzieć, że straciłem nadzieję na drużynowe działanie w jej ramach – mówił na konferencji prasowej Jaros.Podczas spotkania z mediami, Jarosowi towarzyszyli sekretarz generalny Nowoczesnej, Adam Szłapka oraz posłowie Joanna Augustynowska i Paweł Rabiej. Obecność przedstawicieli ugrupowania stworzonego przez Ryszarda Petru nie było przypadkowe.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze