Mamy wyniki kolejnego sondażu przez zbliżającymi się wyborami samorządowymi. Tym razem ankietowani zostali zapytani o to, na który komitet wyborczy zagłosowaliby w wyborach do Rady Miasta Wrocławia.
Sondaż przeprowadziła w październiku wrocławska firma MANDS na zlecenie KW Bezpartyjny Wrocław, na próbie 490 osób, metodą wywiadu bezpośredniego przy użyciu tableta.
Po pytaniu o to, na kogo zagłosują w wyborach do Rady Miasta, 27 proc. badanych wskazało KWW Rafała Dutkiewicza - Sojusz dla Wrocławia, 21 proc. - Koalicję Obywatelską, 20 proc. - Prawo i Sprawiedliwość, 10 proc. - Bezpartyjny Wrocław, 5 proc. - Wrocław dla Wszystkich, 4 proc. - Kukiz"15, 2 proc. - BRO Jerzego Michalaka, 2 proc. - KWW Jarka Bogusławskiego i tyle samo - Zielonych.
Siedem procent badanych było niezdecydowanych i nie wskazało żadnego komitetu wyborczego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze