Gościem kolejnego odcinka programu Porozmawiajmy o Wrocławiu jest Robert Grzechnik – prezes wrocławskiego oddziału partii Wolność, który zdecydował się kandydować do rady miejskiej z listy Prawa i Sprawiedliwości.
W programie pytamy dlaczego polityk związany z Januszem Korwin-Mikke startuje pod szyldem partii, która ma w swoim programie mnóstwo postulatów socjalnych, jak zapatruje się na pomysł darmowej komunikacji miejskiej dla wszystkich oraz co dalej ze strażą miejską i miejskim stadionem przy al. Śląskiej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze