Reklama

Na Psie Pole przyjechało wesołe miasteczko. I wybuchła awantura!

25/10/2024 11:00

Dawno nie było takich kłótni na Psim Polu. A poszło o wesołe miasteczko, które rozgościło się przed blokami przy Litewskiej. Ma działać do niedzielnego wieczoru. Jedni się cieszą, że na osiedlu wreszcie coś się dzieje, inni klną na czym świat stoi - bo hałas nie daje im żyć.

Dopiero co odjechał cyrk, a już przyjechało wesołe miasteczko. Na osiedlowej grupce Moje Psie Pole pojawiło się nagranie, na którym widać świecące neonami karuzele i słychać towarzyszącą temu głlośną muzykę. "Bo do tanga trzeba dwojga" - grzmiał wieczorem głos Krzysztofa Cugowskiego tak, że niektórzy musieli pozamykać okna.


- Ciekawe kto wydał (wiadomo kto - spółdzielnia!) bez pytania mieszkańców zgodę na ten przybytek tandety pod oknami? Rozumiem rozrywkę, ale napieprzanie umca umca co dzień po nocach, że okna nie można otworzyć to masakra jakaś! - komentował jeden z mieszkańców - Ojeja, raz w roku przez kilka dni Szanowny Pan nie może otworzyć okna. Myślę, że w październiku nie otwiera się już okien bo chłodno - odpowiedział mu inny użytkownik.

Reklama

- Mam prawo do spokoju a spółdzielnia winna konsultować takie działania z mieszkańcami! Rok temu w weekendy nie dało się korzystać z mieszkania. Proszę sobie to przestawić pod własne okna - oburza się szybko mieszkaniec Litewskiej.




źródło filmu: FB Moje Psie Pole


Warto wspomnieć, że wesołe miasteczka przyjeżdżają tutaj dość często, a w zeszłym roku nocne libacje alkoholowe do wulgarnej muzyki zakończyły się interwencją policji.


- Rok temu nas tym uszczęśliwi i teraz znów to samo. I nie chodzi oto że mi wesołe miasteczko przeszkadza ale sposób jego funkcjonowania tzn głośna muzyka rycząca na pół osiedla - zauważa oburzony mieszkaniec.

Reklama

Pod wpisem pojawiły się też lajki i słowa aprobaty. Niektórzy deklarowali, że wybiorą się tam z dziećmi. - Tyle, że tu ludzi sporo korzysta z atrakcji. Przyjdzie weekend to będzie pełno jak znam życie i pogoda dopisze, tak samo było bodajże 2 lata temu i była masa ludzi - broni przedsięwzięcia jeden z mieszkańców.


- To są właśnie problemy pierwszego świata - podsumował liczne uwagi ktoś inny.


 




 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości