Gościem kolejnego odcinka programu Porozmawiajmy o Wrocławiu jest Małgorzata Tracz – współprzewodnicząca partii Zieloni, która walczy o fotel prezydenta Wrocław.
W programie pytamy m.in. o to, dlaczego wrocławska lewica startuje z trzech komitetów, o pomysły Zielonych na Wrocław oraz o to, czy Małgorzata Tracz będzie prezydentem czy prezydentką Wrocławia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze