Gościem kolejnego odcinka programu Porozmawiajmy o Wrocławiu jest Jerzy Michalak, kandydat na prezydenta Wrocławia z komitetu KWW Bezpartyjny Ruch Obywatelski.
W programie pytamy m.in. o to, jak Jerzy Michalak ocenia pozew, który przeciwko niemu zapowiedział komitet Rafała Dutkiewicza, dlaczego nie doszło do porozumienia z Bezpartyjnym Wrocławiem oraz o plany po ewentualnej wygranej albo przegranej w nadchodzących wyborach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze