Gościem kolejnego odcinka programu Porozmawiajmy o Wrocławiu jest Marta Lempart, kandydatka na urząd prezydenta Wrocławia z komitetu KWW Wrocław dla Wszystkich.
W programie pytamy m.in. o to, które grupy społeczne są pomijane przez obecne władze Wrocławia, o to, co należy zmienić i czy właściwe jest prowadzenie walki między rowerzystami i kierowcami.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze