Reklama

Problemy z demontażem kładki nad Grabiszyńską. Zmiana planu [ZDJĘCIA]

07/11/2018 13:42

Początek rozbiórki kładki nad ulicą Grabiszyńską spowodował w środę utrudnienia w ruchu podczas porannego szczytu komunikacyjnego. Wykonawca zakończył nocne roboty z kilkugodzinnym opóźnieniem. Miasto zmienia harmonogram prac, by uniknąć powtórki tej sytuacji.

- Wbrew wcześniejszym ustaleniom wykonawca, na skutek problemów organizacyjnych i technicznych, zakończył roboty z kilkugodzinnym opóźnieniem. Komunikacja tramwajowa została co prawda wznowiona zgodnie z planem, ale ruch kołowy został przywrócony dopiero po godzinie 10 rano. Wobec zaistniałej sytuacji rezygnujemy z wcześniej przyjętego planu prac - informuje Ewa Mazur z Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu.


Dalsza rozbiórka miała być prowadzona nocami z 8 na 9, z 12 na 13 i z 14 na 15 listopada. Teraz inwestycja będzie realizowana wyłącznie podczas nocy weekendowych.

Reklama

- Najbliższy możliwy termin wznowienia prac przez wykonawcę to weekend 16-18 listopada, z uwagi na uroczystości zaplanowane podczas najbliższego weekendu, czyli m. in. uroczystą paradę z okazji 100- lecia odzyskania niepodległości - dodaje Ewa Mazur.


Nowy harmonogram rozbiórki kładki nad Grabiszyńską poznamy już wkrótce.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości