Reklama

Strop przejścia podziemnego pod pl. Jana Pawła II do remontu!

07/07/2021 09:17

Uszczelnienie dylatacji konstrukcyjnej stropu przejścia podziemnego pod pl. Jana Pawła II w technologii iniekcji ciśnieniowej jest przedmiotem przetargu, ogłoszonego przez ZDiUM. Miasto unieważniło postępowanie i planuje kolejne.

Miasto szuka firmy, która naprawi nieszczelną dylatację stropu przejścia podziemnego pod pl. Jana Pawła II we Wrocławiu. Zadanie będzie realizowane etapami: od strony ul. Legnickiej, od Ruskiej, w centralnej części skrzyżowania na pl. Jana Pawła II, od pl. Orląt Lwowskich oraz od mostu Sikorskiego, sukcesywnie do postępu robót remontowych torowiska tramwajowego nad dylatacją, objętych odrębnym postępowaniem.


Zadanie będzie polegało na wykonaniu uszczelnienia dylatacji poprzez ciśnieniową iniekcję żywiczno-żelową od góry stropu
przejścia podziemnego. Celem iniekcji jest trwałe zlikwidowanie przecieków i zapewnienie szczelności dylatacji. Iniekcja zostanie przeprowadzona w szczelinie dylatacyjnej stropu, której łączna długość wynosi około 140 m, a szerokość szczeliny - ok. 5 cm. Grubość ścian i stropu to ok. 0,5 metra.

Wybrany wykonawca będzie miał rok na wywiązanie się ze zlecenia, a na prace udzieli 3 lat gwarancji. Miasto chce przeznaczyć na ten cel 500 tys. zł. Przetargu nie udało się rozstrzygnąć za pierwszym razem i musi zostać powtórzony. 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości