Reklama

Sylwester i inne wrocławskie imprezy bez fajerwerków! Co najmniej przez najbliższe 5 lat

06/12/2018 17:22

Fani sztucznych ogni będą zawiedzeni, właściciele czworonogów wręcz przeciwnie! Prezydent Jacek Sutryk ogłosił, że w trakcie jego prezydentury na żadnych imprezach organizowanych przez miasto – w tym sylwestrowych – nie zobaczymy fajerwerków.

– Wrocław podtrzyma tradycję Sylwestra bez fajerwerków. Nie pojawią się też na żadnym wydarzeniu organizowanym przez miasto podczas mojej prezydentury. Zachęcam do rozważnej zabawy z pamięcią o najmłodszych wrocławianach i o naszych czworonożnych przyjaciołach – napisał w czwartek na Twitterze Jacek Sutryk.


Jeśli prezydent dotrzyma tej obietnicy przez najbliższe 5, a kto wie czy nawet 10 lat (zgodnie z nowymi przepisami prezydenci miast wybierani są na maksymalnie dwie kadencje) próżno będzie szukać pokazów sztucznych ogni na imprezach organizowanych z wrocławskiego budżetu.

Reklama


 


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości