W poniedziałek rano pięć samochodów osobowych zderzyło się na autostradowej obwodnicy Wrocławia niedaleko mostu Rędzińskiego. Zdarzenie miało miejsce między węzłem Wrocław Stadion i Wrocław Północ, na jezdni w kierunku Warszawy. Tworzyły się duże korki.
Ruch w kierunku Warszawy odbywa się pasem awaryjnym i tworzył się duży korek. Zablokowane są trzy pasy autostradowej obwodnicy Wrocławia. W wyniku zderzenia pięciu samochodów osobowych trzy osoby zostały ranne.
Utrudnienia zakończyły się o godz. 12:00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze