Na policję i straż miejską w przyszłym roku będzie o 600 tys zł mniej. Władze miasta zapewniają, że nie oznacza to oszczędności. Zapowiadają za to, że dzięki uruchomieniu w przyszłym roku nowego Centrum Zarządzania Kryzysowego przy ul. Strzegomskiej będziemy bezpieczniejsi.
W przyszłym roku miasto planuje wesprzeć policję kwotą 1,63 mln zł, czyli o ponad 100 tys. wyższą niż obecnie (1,507 mln zł). Za to mniej będzie na straż miejską: 15 milionów 743 tys. w 2011 roku zamiast 16 mln 473 tys. złotych w tym roku.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze