W czwartek, przed godz. 15, na skrzyżowaniu Powstańców Śląskich i Orlej we Wrocławiu doszło do poważnego wypadku. Pod kołami tramwaju został uwięziony człowiek.
Aktualizacja, godz. 15.30: Ruch tramwajowy został przywrócony.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze