Przed godz. 16 policjanci z wrocławskiej drogówki próbowali zatrzymać do kontroli drogowej kierowcę BMW, który nie włączył świateł. Mężczyzna podjął ucieczkę ulicą Buforową.
Policyjny pościg za BMW rozpoczął się na Jagodnie, a zakończył w podwrocławskich Iwinach. Policjanci podczas pościgu oddali jeden ostrzegawczy strzał w powietrze.
W Iwinach, tuż za granicą Wrocławia, auto zatrzymało się, a dwie poruszające się nim osoby zaczęły uciekać. Zostały zatrzymane przez policjantów.
- Teraz grupa dochodzeniowo-śledcza sprawdza, czy w samochodzie nie ma żadnych przedmiotów, pochodzących z przestępstwa. Funkcjonariusze ustalają też, czy z pojazdu nikt wcześniej nie uciekł - - informuje Krzysztof Marcjan z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.
Na ten moment policja nie udziela więcej informacji o osobach zatrzymanych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze