Na brak szczęścia nie może narzekać mieszkaniec Wrocławia, który przy ul. Pretficza zagrał w Lotto metodą "chybił trafił". Wygrał tzw. Ekstra Pensję - będzie dostawał 5 tys. zł co miesiąc przez najbliższe dwudziestolecie.
Wrocław to szczęśliwe miasto dla graczy Ekstra Pensji. To już 8. główna wygrana w tej grze, która padła w stolicy Dolnego Śląska. Tylko Warszawa może pochwalić się lepszymi statystykami. Wystarczył jeden zakład za 5 zł, kupiony w punkcie Lotto przy ulicy Pretficza 37 ("chybił trafił"). Szczęśliwiec będzie odbierał 5 tys. zł co miesiąc przez 20 lat. Wylosowane w sobotę liczby to 1, 3, 8, 15, 31 i 4.
Jednocześnie w sobotę na liście miejscowości, w których grają Lottomilionerzy, zadebiutował dolnośląski Milicz. „Szóstka” w Lotto Plus, warta milion złotych, została wytypowana w kolekturze przy ul. Mikołaja Kopernika 2B. Gracz wybrał liczby 23, 25, 27, 43, 46 i 48.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze