Reklama

Wrocławianin kupił los za 5 zł. Teraz przez 20 lat będzie dostawał 5 tys. zł miesięcznie

24/09/2018 12:58

Na brak szczęścia nie może narzekać mieszkaniec Wrocławia, który przy ul. Pretficza zagrał w Lotto metodą "chybił trafił". Wygrał tzw. Ekstra Pensję - będzie dostawał 5 tys. zł co miesiąc przez najbliższe dwudziestolecie. 

Wrocław to szczęśliwe miasto dla graczy Ekstra Pensji. To już 8. główna wygrana w tej grze, która padła w stolicy Dolnego Śląska. Tylko Warszawa może pochwalić się lepszymi statystykami. Wystarczył jeden zakład za 5 zł, kupiony w punkcie Lotto przy ulicy Pretficza 37 ("chybił trafił"). Szczęśliwiec będzie odbierał 5 tys. zł co miesiąc przez 20 lat. Wylosowane w sobotę liczby to 1, 3, 8, 15, 31 i 4.


Jednocześnie w sobotę na liście miejscowości, w których grają Lottomilionerzy, zadebiutował dolnośląski Milicz. „Szóstka” w Lotto Plus, warta milion złotych, została wytypowana w kolekturze przy ul. Mikołaja Kopernika 2B. Gracz wybrał liczby 23, 25, 27, 43, 46 i 48. 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości