Reklama

Wrocławscy żużlowcy w szerokiej kadrze reprezentacji Polski

28/11/2018 17:21

Dwóch zawodników Betard Sparty Wrocław - Maciej Janowski i Maksym Drabik - znalazło się w kadrach reprezentacji Polski na sezon 2019.

Kapitan Betard Sparty będzie walczył w biało-czerwonych barwach w rywalizacji seniorskiej, natomiast Maksym Drabik ostatni rok będzie mógł startować w Drużynowych Mistrzostwach Świata Juniorów. Wręczenie nominacji do kadry narodowej w sporcie żużlowym odbędzie się 9 lutego przyszłego roku w Lesznie podczas XXIX Gali "Tygodnika Żużlowego".


Kadra seniorów 2019:
Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław)
Patryk Dudek
Bartosz Zmarzlik
Janusz Kołodziej
Jarosław Hampel
Krzysztof Kasprzak
Piotr Pawlicki
Kacper Woryna

Reklama

Kadra juniorów 2019:
Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław)
Mateusz Cierniak
Michał Gruchalski
Rafał Karczmarz
Dominik Kubera
Wiktor Lampart
Jakub Miśkowiak
Bartosz Smektała
Szymon Szlauderbach
Wiktor Trofimow


prochu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości