Dwóch zawodników Betard Sparty Wrocław - Maciej Janowski i Maksym Drabik - znalazło się w kadrach reprezentacji Polski na sezon 2019.
Kapitan Betard Sparty będzie walczył w biało-czerwonych barwach w rywalizacji seniorskiej, natomiast Maksym Drabik ostatni rok będzie mógł startować w Drużynowych Mistrzostwach Świata Juniorów. Wręczenie nominacji do kadry narodowej w sporcie żużlowym odbędzie się 9 lutego przyszłego roku w Lesznie podczas XXIX Gali "Tygodnika Żużlowego".
Kadra seniorów 2019:
Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław)
Patryk Dudek
Bartosz Zmarzlik
Janusz Kołodziej
Jarosław Hampel
Krzysztof Kasprzak
Piotr Pawlicki
Kacper Woryna
Kadra juniorów 2019:
Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław)
Mateusz Cierniak
Michał Gruchalski
Rafał Karczmarz
Dominik Kubera
Wiktor Lampart
Jakub Miśkowiak
Bartosz Smektała
Szymon Szlauderbach
Wiktor Trofimow
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze