To już nie pierwsze w ostatnim czasie utrudnienia w rejonie Galerii Dominikańskiej. W środę po godzinie 15:00 na skrzyżowaniu Piotra Skargi i Oławskiej wykoleił się tramwaj.
Do czasu postawienia wykolejonego wozu, tramwaje linii 3, 4, 10, 23 i 33 kursowały objazdem przez Widok, Teatralną i dalej Piotra Skargi. Tramwaje nie pomijały swoich rozkładowych przystanków.
Tramwaje już wróciły na swoje trasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze