Reklama

Zgon w centrum Wrocławia. Ciało znalezione na przystanku

19/10/2018 11:41

W piątek rano przechodzień zauważył na placu Wróblewskiego leżącego na przystanku człowieka. Okazało się, że mężczyzna nie żyje.

W piątek, ok. godz. 5 rano, na placu Wróblewskiego znaleziono martwego, starszego mężczyznę. Przechodzień wezwał policję, a ona - pogotowie. Ratownicy stwierdzili zgon.


Według wstępnych informacji, zebranych przez policję, mężczyzna zmarł śmiercią naturalną i ma ok. 70 lat. Nic nie wskazuje na to, by był osobą bezdomną.


- Trwa ustalanie jego tożsamości - informuje Dariusz Rajski z wrocławskiej policji.


 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości