Scooter to zespół muzyczny założony w 1993 roku w Niemczech. Muzyka, jaką wykonuje określana jest jako połączenie gatunków dance, rave, breakbeat hardcore, happy hardcore, trance oraz techno. W marcu Scooter miał wystąpić w Hali Stulecia, ale koncert został przełożony ze względu na pandemię koronawirusa.
Pierwszy singiel tego zespołu, zatytułowany "Hyper Hyper" szybko odniósł ogromny sukces, a powstał w wyniku freestyle"u wokalisty H.P. Baxxtera do tanecznego utworu instrumentalnego. Na przestrzeni tych lat na scenie zespół wydał ponad 20 studyjnych albumów, a jednymi z ich największych hitów są "How Much Is The Fish", "Maria", "One" czy "The Logical Song".
Pełny skład zespołu odwiedzi Wrocław w ramach swojej trasy koncertowej. Scooter wystąpi w Hali Stulecia w sobotę, 7 listopada, o godz. 21.
Bilety, w cenie od 99 do 139 zł, są dostępne na stronie www.followthestep.com oraz w bileteriach: www.Biletomat.pl, www.Eventim.pl, www.ebilet.pl, Going. i GoOut, a także w stacjonarnych punktach sprzedaży: Empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.
CZYTAJ TEŻ: KTÓRE IMPREZY KULTURALNE ZOSTAŁY ODWOŁANE, A KTÓRE SIĘ ODBĘDĄ? [LISTA]
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze