Jest szansa nawet na tysiąc miejsc pracy w nowym centrum usług. Stolica Dolnego Śląska walczy o projekt z Pragą i Bukaresztem. Decyzja wkrótce.
Taką informację podał dzisiejszy Puls Biznesu. Nikt jednak w Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej nie chciał z nami na ten temat rozmawiać. Jednak udało się nam nam potwierdzić, że rzeczywiście mamy szansę na tę inwestycję. - Firma ma otworzyć centrum, które będzie się zajmować różnymi procesami, w tym bardzo zaawansowanymi. Nie mogę zdradzić nic więcej, ale rzeczywiście Puls Biznesu nie myli się w tym, że Wrocław walczy z kilkoma europejskimi stolicami, w tym Bukaresztem i Pragą – twierdzi nasz informator.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze