Rotacja na wrocławskim rynku gastronomicznym nie zwalnia tempa. Kolejne restauracje przechodzą do historii. Sprawdzamy, które tym razem.
Za niektórymi wrocławianie i turyści będą tęsknić mniej, za innymi bardziej - następne wrocławskie lokale gastronomiczne zamykają swoje drzwi dla klientów już na zawsze. Na pewno w pamięć zapadną restauracje takie jak Cesarsko-Królewska czy Osiem Misek, których likwidacja odbiła się szerokim echem. Jakie jeszcze miejsca kończą swoją działaność?
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze