Do Dolnośląskiej Służby Dróg i Kolei zgłosiło się 13 firm zainteresowanych wydzierżawieniem drogi Wrocław – Oborniki Śląskie. Przedsiębiorstwo wybrane w przetargu ma na swój koszt wyremontować ten odcinek, potem przez 12 lat będzie ją utrzymywać w dobrym stanie technicznym, a urząd marszałkowski płaci jej za to co roku ustaloną wcześniej sumę.
- Oferty wszystkich 13 firm będą teraz sprawdzane pod względem formalno-prawnym, a te potem zaprosimy firmy do złożenia ofert finansowych – tłumaczy Roman Głowaczewski, dyrektor Dolnośląskiej Służby Dróg i Kolei.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze