Wydarzenie będzie ciekawym pomysłem dla osób, które nie mają majówkowych planów. Fani muzyki alternatywnej i rockowej zbierzcie się, bo 3-Majówka to mocna propozycja eventowa, przepełniona artystami z naszej rodzimej sceny muzycznej. Zaproś swoją rodzinę, znajomych, sąsiadów i zabierz swoje dzieciaki, a na pewno będzie to świetna okazja do spędzenia trzech wolnych dni w konkretnej atmosferze!
Co roku 3-Majówka odbywa się we Wrocławiu i daje początek festiwalowym propozycjom, mającym miejsce w wielu plenerowych przestrzeniach w całej Polsce. Cały majowy weekend będzie przepełniony zespołami i artystami, którzy pojawiali się na listach popularności w wielu stacjach radiowych, na głośnikach w Waszych domach i furach oraz utrzymywali wysoką pozycję na listach sprzedażowych. Będzie to okazja, aby zobaczyć kultowych artystów polskiej sceny muzycznej. Jednak nie zabraknie również nowych twarzy, robiących furorę w branży. Przygotujcie się na międzypokoleniowy performance i wpadajcie na Going. aby zakupić karnet już teraz! W ofercie są dostępne bilety 1-dniowe, 2-dniowe i 3-dniowe.
Wydarzenie – tak jak mówi sama nazwa – odbywa się w pierwsze trzy dni maja (1-3.05) na terenach Pergoli, przy wrocławskiej Hali Stulecia. W trakcie trwającego wydarzenia, będziecie mieli okazję bawić się przy dwóch różnych scenach. Pierwszą znajdziecie obok fontanny multimedialnej, drugą zaś w Hali Stulecia. Dla przyjezdnych (i lokalsów oczywiście!) mamy dobrą wiadomość. Po zakończonych koncertach mamy dla Was Nocne Silent Disco, czynną przez trzy dni strefę gastronomiczną oraz miejsca z przeróżnymi atrakcjami. Przygotowano również pole namiotowe dla osób spoza Wrocławia, które znajdziecie niedaleko miejsca festiwalu. Do tej pory ogłoszono kilku artystów, dzieląc line-up na trzy dni. W trakcie pierwszego dnia festiwalu będziecie mieli okazję usłyszeć kultowe zespoły takie jak: Dżem i Nocny Kochanek . Co więcej, tego dnia pojawi się również niedawno ogłoszony WaluśKraksaKryzys . W poniedziałek zagrają Epica i Kult , a we wtorek pojawią się tacy artyści jak: Korpiklaani , Pidżama Porno i Brodka .
Co więcej, w dniu 1 maja wypada święto gitary i 20 edycja bicia gitarowego rekordu Guinnessa we Wrocławiu. W pierwszy dzień 3-Majówki, przed wszystkimi koncertami, będziecie mieli okazję usłyszeć kilka tysięcy gitar na wrocławskim rynku. Aby pobić rekord potrzeba Twojej obecności i 7423 innych osób, więc zabieraj swoich najbliższych i bądź częścią tego niecodziennego wydarzenia!
1-3 maja 2022 roku będą dniami przepełnionymi atrakcjami i wydarzeniami muzycznymi. Jeśli nie masz na ten czas żadnych planów to zapraszamy na Going. w celu kupienia karnetu. Line-up wydarzenia jeszcze nie jest dopełniony, więc oczekujcie kolejnych ogłoszeń i mamy nadzieję do zobaczenia! Stwórzmy kolejną, fantastyczną edycję festiwalu!
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze