W środę oficjalnie otworzone zostały dwa nowe zakłady 3M przy ulicy Kowalskiej. Produkcja w nowych fabrykach ruszy w styczniu przyszłego roku. Będą tam produkowane maty do katalizatorów samochodowych oraz taśmy powlekane klejem dla przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego i kosmicznego.
W tej chwili we Wrocławiu 3M zatrudnia ok. 800 osób. W mieście firma pojawiła się 10 lat temy wykupując Viscoplast. Produkuje u nas plastry i opatrunki, ale także kleje i folie ochronne.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze