Reklama

42-latek awanturował się na pokładzie samolotu. Poszło o kartę lokalizacyjną

12/05/2021 10:15

Pasażer samolotu, lecącego z Londynu do Wrocławia, nie chciał wypełnić karty lokalizacyjnej. Pokład opuścił w towarzystwie funkcjonariuszy straży granicznej. 42-latek został ukarany mandatem.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 11 maja. – Wielokrotnie upominany przez załogę samolotu pasażer nie chciał wypełnić karty lokalizacyjnej i ubliżał załodze, demonstrując w ten sposób swoje niezadowolenie – mówi mjr SG Joanna Konieczniak z Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Z samolotu wyprowadzili go funkcjonariusze Zespołu Interwencji Specjalnych. Z uwagi na to, że 42-latek uspokoił się, nie został zakuty w kajdanki.

Za swoje zachowanie mężczyzna został ukarany mandatem.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości