Pasażer samolotu, lecącego z Londynu do Wrocławia, nie chciał wypełnić karty lokalizacyjnej. Pokład opuścił w towarzystwie funkcjonariuszy straży granicznej. 42-latek został ukarany mandatem.
Do zdarzenia doszło we wtorek, 11 maja. – Wielokrotnie upominany przez załogę samolotu pasażer nie chciał wypełnić karty lokalizacyjnej i ubliżał załodze, demonstrując w ten sposób swoje niezadowolenie – mówi mjr SG Joanna Konieczniak z Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.
Z samolotu wyprowadzili go funkcjonariusze Zespołu Interwencji Specjalnych. Z uwagi na to, że 42-latek uspokoił się, nie został zakuty w kajdanki.
Za swoje zachowanie mężczyzna został ukarany mandatem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze