Reklama

61-latka jechała autem mimo zakazu. Alkomat wskazał blisko 3 promile

06/05/2021 09:17

Policjanci zatrzymali 61-latkę, która mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie, kierowała samochodem mimo wydanego zakazu. Kobiecie grozi kara nawet do 5 lat więzienia.

Wrocławscy funkcjonariusze zostali wezwani do interwencji na ulicę Krzycką. – Zauważono tam kobietę, która, jadąc osobowym fordem, zajmowała całą szerokość jezdni – mówi Aleksandra Rodecka z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Badanie alkomatem wykazało, że 61-latka miała w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Nie był to jednak koniec jej problemów. Po sprawdzeniu jej danych okazało się, że złamała też obowiązujący ją zakaz prowadzenia pojazdów.

– Kobieta została zatrzymana i osadzona w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem – informuje Rodecka. I dodaje, że zatrzymanej grozi kara nawet do 5 lat więzienia.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości