Reklama

„Mistrzowie Kina Polskiego” w Heliosie

25/03/2011 00:00

„Seksmisja”, „Sanatorium pod Klepsydrą” oraz „Nie ma róży bez ognia” - to tylko kilka tytułów, które już od połowy marca będzie można zobaczyć podczas specjalnych pokazów „Mistrzowie Kina Polskiego” w Heliosie.

Cotygodniowe seanse prezentować będą kultowe filmy z kanonu polskiej kinematografii w cyfrowej jakości. Do połowy czerwca wrocławska publiczność będzie mogła zobaczyć m.in. „Pociąg”, „Trzeba zabić tę miłość”, „Niewinni czarodzieje” oraz „Wesele”.

Już w najbliższy poniedziałek, 28 marca wyświetlona zostanie przezabawna komedia Juliusza Machulskiego „Seksmisja” opowiadająca historię Maksa i Alberta, którzy po latach hibernacji jako jedyni mężczyźni budzą się w świecie opanowanym przez kobiety.


Pokaz o godz.21.00.


W kolejnych tygodniach w cyklu „Mistrzowie Kina Polskiego” w Heliosie przy ul.Kazimierza Wielkiego zobaczymy:

Pociąg - 4 kwietnia

Constans - 11 kwietnia

Trzeba zabić tę miłość - 18 kwiecień

Ostatni dzień lata - 25 kwietnia

Do widzenia do jutra - 2 maja

Niewinni czarodzieje - 9 maja

Jowita - 16 maja

Austeria - 23 maja

Sanatorium pod Klepsydrą - 30 maja

Wesele - 6 czerwca

Nie ma róży bez ognia - 13 czerwca

Krzyżacy - 20 czerwca



js

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości