Reklama

88-latek odnaleziony. Rodzina dziękuje policjantom

19/05/2021 15:59

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania zaginionego 88-latka. Mężczyzna cały i zdrowy trafił pod opiekę rodziny, a do policji wpłynęły serdeczne podziękowania.

Wrocławscy policjanci kilka dni temu prowadzili intensywne poszukiwania starszego mężczyzny, z którym rodzina straciła kontakt. W działania zaangażowani byli policjanci z jednostek prewencyjnych i kryminalnych, a także przewodnicy z psami wyspecjalizowanymi do poszukiwania śladów zapachowych.


88-latek został odnaleziony cały i zdrowy, w okolicy Dworca Głównego przez kryminalnych z wrocławskich Krzyków – mówi st. sierż. Paweł Noga z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. – Mężczyzna został przewieziony i przekazany pod opiekę rodziny – dodaje.

Reklama

Wkrótce na ręce Komendanta Miejskiego Policji we Wrocławiu wpłynęły podziękowania od rodziny odnalezionego seniora, wdzięcznej za szybkie i profesjonalne działanie wrocławskiej policji.


ks/mat. prasowe

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości