Reklama

Ale fart w Magnolii Park. Klient wyszedł bogatszy o 40 tysięcy złotych!

03/01/2026 10:28

To miały być zwykłe zakupy w Magnolii Park. Wrocławianin, który wybrał się na nie w poniedziałek, w środku świątecznego weekendu, wizytę w galerii zapamięta jednak na całe życie. Zainwestował złotówkę, a z Magnolii wyszedł bogatszy o 40 tysięcy złotych!


"Słoń Lotek przynosi szczęście" - tak Lotto reklamuje jedną ze swoich zdrapek. I właśnie tej grze w poniedziałek wziął udział klient Magnolii. Los kosztował 1 zł. Po zdrapaniu pola gry okazało się, że był szczęśliwy. Wrocławianin trafił jedną z 30 głównych wygranych. Dotąd w całej Polsce padło ich siedem. 23 szczęśliwe losy ciągle są w grze.

Choć o wygraniu 40 tysięcy złotych marzy chyba każdy, wcale nie jest to rekordowa wygrana w Zdrapkach we Wrocławiu. Ta najwyższa padła w marcu 2023 roku w Ferio Gaj przy Świeradowskiej. Klient tej galerii wygrał wtedy aż milion złotych!

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości