To miały być zwykłe zakupy w Magnolii Park. Wrocławianin, który wybrał się na nie w poniedziałek, w środku świątecznego weekendu, wizytę w galerii zapamięta jednak na całe życie. Zainwestował złotówkę, a z Magnolii wyszedł bogatszy o 40 tysięcy złotych!
"Słoń Lotek przynosi szczęście" - tak Lotto reklamuje jedną ze swoich zdrapek. I właśnie tej grze w poniedziałek wziął udział klient Magnolii. Los kosztował 1 zł. Po zdrapaniu pola gry okazało się, że był szczęśliwy. Wrocławianin trafił jedną z 30 głównych wygranych. Dotąd w całej Polsce padło ich siedem. 23 szczęśliwe losy ciągle są w grze.
Choć o wygraniu 40 tysięcy złotych marzy chyba każdy, wcale nie jest to rekordowa wygrana w Zdrapkach we Wrocławiu. Ta najwyższa padła w marcu 2023 roku w Ferio Gaj przy Świeradowskiej. Klient tej galerii wygrał wtedy aż milion złotych!
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze