Reklama

Bad Co. Project: Berliński street punkrock w Madnessie

04/03/2011 00:00

Niemiecka formacja Bad Co. Project, składająca się m.in. z członków takich grup, jak Oxymoron, Mad Sin czy Tower Blocks, wystąpi w piątek, 11 marca we wrocławskim klubie Madness. Spodziewajcie się potężnej dawki melodyjnego i energetycznego street punkrocka.

Bad Co. Project, często nazywany "supergrupą" ze względu na udział dobrze znanych na scenie muzyków, powstał w 2006 roku. Zespół ma na swoim koncie co prawda tylko jedną płytę zatytułowaną "Sucker Stories", lecz podczas jedynego polskiego koncertu europejską premierę będzie miał drugi album pod tytułem "Mission Mohawk".



W zeszłym miesiącu krążek ukazał się już w Japonii, gdzie zespół zagrał też promującą go trasę. Wrocławski koncert będzie pierwszym od powrotu berlińczyków z Azji i jednocześnie rozpocznie serię występów na starym kontynencie.

Reklama


Piątkowy występ Bad Co. Project wpierać będą dwa, śląskie zespoły Whitman i The End.




js/mat.pras.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości