Uwaga kierowcy, którzy wjeżdżają do Wrocławia od strony Smolca. Od poniedziałku zaczną się tam roboty drogowe, które spowodują poważne utrudnienia.
W poniedziałek, 8 grudnia, po porannym szczycie wprowadzone zostaną pierwsze zmiany w organizacji ruchu na ul. Żwirki i Wigury Zachodniej, tuż przy granicy ze Smolcem. Jak informuje ZDiUM, kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami po zajęciu połówkowym jezdni w kierunku Wrocławia. Będzie to związane z remontem odcinka od granicy ze Smolcem aż do ronda 11 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego.
- Stan techniczny drogi wymaga wymiany pełnej konstrukcji jezdni (grunt i podbudowa), aby ruch mógł odbywać się bezpiecznie i komfortowo – poinformowała spółka.
Prace będą prowadzone etapami, aby zminimalizować utrudnienia. Wykonawca ma cztery miesiące na wykonanie prac licząc od daty zawarcia umowy, czyli końca października.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Można zablokować całkowicie wjazd, szczególnie w godzinach porannych. Dzięki temu uniknie się zbędnego wjeżdżania sporej ilości samochodów z wieśniakami którzy przyjeżdżają i tylko korkują Wrocław, zabierając też cenne wolne miejsca parkingowe i nie dając nic w zamian. Bo podatki płacą w swoich wiejskich gminach.
Można zablokować całkowicie wjazd, szczególnie w godzinach porannych. Dzięki temu uniknie się zbędnego wjeżdżania sporej ilości samochodów z wieśniakami którzy przyjeżdżają i tylko korkują Wrocław, zabierając też cenne wolne miejsca parkingowe i nie dając nic w zamian. Bo podatki płacą w swoich wiejskich gminach.
Można zablokować całkowicie wjazd, szczególnie w godzinach porannych. Dzięki temu uniknie się zbędnego wjeżdżania sporej ilości samochodów z wieśniakami którzy przyjeżdżają i tylko korkują Wrocław, zabierając też cenne wolne miejsca parkingowe i nie dając nic w zamian. Bo podatki płacą w swoich wiejskich gminach.
Można zablokować całkowicie wjazd, szczególnie w godzinach porannych. Dzięki temu uniknie się zbędnego wjeżdżania sporej ilości samochodów z wieśniakami którzy przyjeżdżają i tylko korkują Wrocław, zabierając też cenne wolne miejsca parkingowe i nie dając nic w zamian. Bo podatki płacą w swoich wiejskich gminach.